top of page

HAKKIMIZDA

755ab105-7b1e-4d32-b289-1fbba89664c3.JPG

Biz  Kimiz?

       Karabey Kozmetik Ürünleri Limited Şirketi 2020 yılında Dr. Burçin KARABEY ve Uzm. Biolog Fatih KARABEY tarafından kurulmuştur. Kurucu ortaklarımız 10 yılı aşkın süren akademik çalışmaları ve sektörel tecrübeleri ile cilt bakım ürünlerini bilimin ışığında tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Firmanın ilk markası olan QUERENCIA SKIN CARE, 4 farklı yüz serumundan oluşan ‘Serum Series’ ile piyasaya çıkmıştır. 

 

     QUERENCIA SKIN CARE markası, cilt bakım ürünlerinin kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, minimalist ve tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmesi gerektiği inancıyla; kozmetik sektöründe gerek ulusal gerekse uluslararası bir marka olma yolunda gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

 

Misyonumuz

 

       Karabey Kozmetik olarak QUERENCIA SKIN CARE markamızı ülkemizde ve yurtdışında bilinen ve güvenilen bir marka haline getirmek için hem kendimizi hem de ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.  Tüketicinin kalite, etkinlik ve marka algısını yeniden oluşturmak için ulaşılabilir olmayı ve cilt bakımına önem veren tüm kullanıcılara ulaşabilmeyi hedefliyoruz. Ürün yelpazemizi etkin ve yeterli ürünlerle genişleterek, firma ilkelerimiz ve bilimin ışığında yürümeye devam ediyoruz.

 

Vizyonumuz

     Kozmetik sektöründe kendi alanımızda lokomotif firmalardan biri haline gelmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüketici memnuniyeti başta olmak üzere inovatif, ulaşılabilir ve  etkin ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz.

bottom of page